Wycinka drzew na terenie Szczecina i w najbliższej okolicy

Wycinka drzew przy użyciu podnośników i zwyżek jest jedną z metod usuwania drzew, szczególnie w miejscach, gdzie dostęp jest utrudniony lub niemożliwy. Wykorzystanie tego rodzaju urządzeń umożliwia skrócenie czasu pracy i minimalizowanie ryzyka wypadków.

W przypadku wycinki drzew podnośnikami, najpierw określa się miejsce, w którym drzewo ma zostać ścięte. Następnie, przy ich użyciu, pracownik podnosi się na odpowiednią wysokość i przycina gałęzie wokół drzewa. Po oczyszczeniu, przystępuje się do samej wycinki, która wykonywana jest zwykle od góry do dołu.

Wycinkę drzew w Szczecinie i okolicach wykonujemy przede wszystkim na jesieni oraz w grudniu, choć usługę tę realizujemy także w szczególnych przypadkach. Przestrzegamy wszystkich obowiązujących przepisów prawa, dlatego Klienci muszą okazać stosowne zezwolenie na wycinkę.

Jesteśmy elastyczni i terminowi, dlatego jeśli potrzebują Państwo wyciąć drzewo w święto, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Przyjedziemy i wykonamy usługę w obrębie Szczecina i okolicy. Można się z nami kontaktować przez 24 godziny na dobę praktycznie siedem dni w tygodniu.

Ile kosztuje wycinka drzew?

Każdą usługę wyceniamy indywidualnie. Ceny uzależnione są przede wszystkim od:

  • odległości miejsca wycinki od naszej siedziby,
  • wielkości drzewa,
  • ilości osób koniecznych do wykonania usługi,
  • zakresu prac.

Na Państwa życzenie możemy także wynająć zwyżkę w celu samodzielnego usunięcia drzewostanu. Dysponujemy wyłącznie atestowanym sprzętem, dlatego mogą być Państwo spokojni o swoje bezpieczeństwo podczas pracy.

Ceny do uzgodnienia

zdjęcie podnośnika

DOGODNE TERMINY

KONKURENCYJNE CENY