Podnośniki koszowe do wysokości 34 metrów – Szczecin

Podnośniki koszowe to jedna z form urządzeń, które służą do pracy na wysokościach. Znacząco ułatwiają wiele czynności i docieranie do trudno dostępnych miejsc. Podobnie jak podesty ruchome podnośniki koszowe są wykorzystywane w różnych branżach, takich jak:

  • budownictwo,
  • przemysł,
  • logistyka,
  • czy usługi komunalne.

Klientom ze Szczecina i okolic świadczymy usługi ich wynajmu z operatorem lub bez. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz pomoc fachowców na każdym etapie prac.

Wszystkie nasze podnośniki koszowe są atestowane przez Urząd Dozoru Technicznego. Są przeznaczone do ponoszenia pracowników nawet na wysokość 34 metrów. Używamy ich przede wszystkim do czyszczenia okien i elewacji budynków, montażu materiałów reklamowych, wycinki drzew czy w celu dbania o zieleń miejską i nie tylko. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami oraz zachowując wszelkie środki ostrożności. Dbamy o bezpieczeństwo swoje, swoich pracowników oraz wszystkich osób znajdujących się w pobliżu prowadzonych prac.

Dysponujemy różnymi typami podnośników koszowych, dlatego Klienci mogą dostosować sprzęt do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz pomoc w wyborze urządzenia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz staramy się wykonywać pracę terminowo. Dzięki temu zyskaliśmy uznanie setek Klientów. Zachęcamy do kontaktu z Melka Szczecin oraz do współpracy.

Cena do uzgodnienia

zdjęcie podnośnika

DOGODNE TERMINY

KONKURENCYJNE CENY