Podesty ruchome na wynajem z operatorem lub bez – Szczecin

Podesty ruchome to specjalne platformy, które umożliwiają pracę na wysokościach. Są one wyposażone w mechanizmy umożliwiające ich ruch po pionowej osi, co pozwala na dostosowanie ich położenia do aktualnych potrzeb. Oferujemy zarówno wykonanie nawet najtrudniejszych zadań przy użyciu podestów ruchomych, jak i wynajem tego sprzętu na użytek własny. Wypożyczamy podesty klientom indywidualnym i firmom krótko- i długoterminowo. Dzięki temu nie muszą Państwo inwestować we własny sprzęt, którego zakup to ogromny wydatek.

Nasi pracownicy mają uprawnienia do obsługi podestów ruchomych, co sprawia, że wykonywane przez nich prace przebiegają tak, jak należy. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ryzykownym zadaniem jest świadczenie usług wysokościowych, dlatego zawsze zachowujemy szczególną ostrożność. Korzystamy nie tylko z solidnych i atestowanych podestów ruchomych, ale także zabezpieczeń i akcesoriów.

Firma Melka Szczecin to zaufany partner biznesowy oraz wykonawca usług na najwyższym poziomie. Ceny ustalamy indywidualnie z Klientem w zależności od zakresu prac, jakie mamy wykonać oraz odległości miejsca docelowego. Zachęcamy do współpracy osoby prywatne, przedsiębiorców i instytucje. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Pracujemy także w święta w razie potrzeby.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz do omówienia szczegółów współpracy. Jesteśmy elastyczni i terminowi.

Ceny do uzgodnienia

zdjęcie podnośnika

DOGODNE TERMINY

KONKURENCYJNE CENY