Pielęgnacja zieleni miejskiej w Szczecinie i bliskiej okolicy

W zakres usług firmy Melka wchodzi też pielęgnacja zieleni – głównie drzew. Przycinamy ich gałęzie na dużych wysokościach, aby prześwietlić korony lub nadać roślinie określony wygląd. Jeśli mają Państwo na swojej posesji, na terenie przedsiębiorstwa czy wokół instytucji rośliny, które wymagają odpowiedniej pielęgnacji, zachęcamy do kontaktu. Podejmiemy się nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Dotrzemy nawet w najtrudniej dostępne miejsca. Przytniemy gałęzie, pozbędziemy się suchych konarów i doprowadzimy każde drzewo do porządku. Zajmujemy się pielęgnacją zieleni na terenie Szczecina i okolic. Zapraszamy!

Mamy duże doświadczenie w posługiwaniu się zwyżkami i podnośnikami. Nasi pracownicy zdobyli wszelkie niezbędne kwalifikacje i uprawnienia. Dbamy o ich regularne szkolenie i wyposażamy w nowoczesne akcesoria i zabezpieczenia, aby mogli dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca. Pracujemy na wysokościach od lat, dlatego doskonale wiemy, które z gałęzi nadają się do usunięcia. Pielęgnujemy zieleń miejską, na posesjach prywatnych i w obrębie instytucji użyteczności publicznej w Szczecinie i okolicy.

Zachęcamy do kontaktu i omówienia szczegółów współpracy. Wyceny dokonujemy indywidualnie. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, elastyczność i terminowość.

Ceny do uzgodnienia

zdjęcie podnośnika

DOGODNE TERMINY

KONKURENCYJNE CENY