Malowanie elewacji budynków mieszkalnych i użytkowych

W zakres usługi wchodzi malowanie elewacji budynków również wysokościowych do 34 metrów. Dysponujemy sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca. Dzięki temu każdy metr kwadratowy powierzchni zewnętrznych ścian budynku zostanie dokładnie wyczyszczony, pomalowany i odświeżony. Nasi pracownicy korzystają z zabezpieczeń, dzięki którym wykonują pracę dokładnie i z dbałością o szczegóły.

Zachęcamy też do wynajmu podnośników koszowych od naszej firmy. Nasz sprzęt pochodzi od renomowanych producentów, co daje nam gwarancję bezpieczeństwa i możliwości wykonania nawet skomplikowanych zadań. Każda z naszych zwyżek ma certyfikat i jest atestowana przez Urząd Dozoru Technicznego.

Podejmujemy się nie tylko malowania elewacji, ale także jej przygotowania do tego procesu. Oczyszczamy ściany zewnętrzne budynków z wszelkich zabrudzeń, aby farba równomiernie pokryła każdy metr kwadratowy powierzchni, a ściana miała jednolity kolor. Odświeżamy budynki przy użyciu najlepszych na rynku farb i środków czyszczących. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami firmy Melka Szczecin.

Ceny do uzgodnienia

zdjęcie podnośnika

DOGODNE TERMINY

KONKURENCYJNE CENY