Czyszczenie rynien w budynkach mieszkalnych i użytkowych

W zakres usługi wchodzi profesjonalne czyszczenie rynien w miejscach trudnodostępnych. Działamy przede wszystkim na terenie Szczecina, ale zdarza nam się obsługiwać również Klientów spoza miasta. Korzystamy z profesjonalnych narzędzi, dzięki którym dokładnie usuwamy zabrudzenia zarówno z wewnętrznej, jak i zewnętrznej strony orynnowania. Dbamy o ich czystość, ponieważ skuteczne odprowadzanie wody deszczowej pomaga utrzymać rynny w stanie nienaruszonym.

Czyszczenie rynien wymaga nie tylko odpowiedniego sprzętu i narzędzi, ale i umiejętności. Nasi pracownicy to osoby ostrożne, które przestrzegają zasad bezpieczeństwa podczas wykonywania prac wysokościowych. Zawsze są wyposażeni w dodatkowe zabezpieczenia i akcesoria. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że zlecenie zostanie wykonane profesjonalnie i dokładnie.

Firma Melka Szczecin oferuje nie tylko czyszczenie rynien, ale także wiele innych usług z zastosowaniem zwyżek. Do każdego zlecenia jesteśmy przygotowani na sto procent. Wynajmujemy sprzęt, wycinamy niepotrzebne drzewa, dbamy o zieleń miejską i wygląd każdego budynku. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy właściwe rozwiązanie.

Ceny do uzgodnienia

zdjęcie podnośnika

DOGODNE TERMINY

KONKURENCYJNE CENY